Trwa świetna passa trampkarzy

Trwa świetna passa podopiecznych trenera Adriana Furmaniaka. Po niedzielnym wyjazdowym zwycięstwie nad Zjednoczonymi Ścinawka nasi trampkarze zmierzyli się z v-ce liderem zespołem Piasta Nowa Ruda. Goście byli zdecydowanym faworytem, a na dodatek mając ogromną przewagę warunków fizycznych wydawało się, że problemem będą tylko rozmiary przegranej. Ale drużyna trenera Adriana to już nie ten sam zespół co jesienią, bo mimo odejścia kilku zawodników, zespół osiąga coraz lepsze wyniki. Jesienią drużyna ugrała 4 punkty, natomiast na wiosnę drużyna zdobyła 19 punktów i zajmuje 4 miejsce w tabeli. Dodatkowo nasz zespól pokonał zajmujące 3 pierwsze miejsca zespoły w tym lidera i obecnego v-ce lidera na wyjeździe. Dodatkowo cieszy fakt, że zwycięstwo zapewnił drużynie duet 13 latków. Akcję dającą nam 3 punkty zainicjował Bartek Laskowski, który świetnym podaniem uruchomił Oskara Nowaka, a Oskar zdobył zwycięską bramkę podobnie jak w meczu z liderem w Dzierżoniowie. A już jutro zespól zagra kolejny mecz tym razem na wyjeździe z zespołem Bielawianki.

Ciężki tydzień trampkarzy

Po udanych występach w lidze przed trampkarzami ciężki tydzień.
Środa godz. 17 mecz VICTORIA - PIAST NOWA RUDA
czwartek godz. 17,30 BIELAWIANKA - VICTORIA piątek - sobota Międzynarodowy turniej w Nowej Rudzie

Wspaniały weekend naszych drużyn

W rozegranych w ten weekend tj. sobota/niedziela 2-3.06.2018 r. meczach nasze zespoły uzyskały następujące wyniki:
LIGA OKRĘGOWA JUNIORÓW MŁODSZYCH - B1
BREAK TEAM LZS Roztocznik - UNIA Bogaczowice 2:3 (0:1)
LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY - C1
ZJEDNOCZENI Ścinawka Średnia - PUKS VICTORIA Wałbrzych 1:4

III liga trampkarzy

Kolejny udany występ naszych trampkarzy. Tym razem naszym przeciwnikiem był lider rozgrywek zespól Lechii Dzierżoniów. Nasi rywale przystąpili do meczu z ogromną chęcią rewanżu za jedyną porażkę w rozgrywkach, której doznali w pierwszej rundzie właśnie z naszym zespołem na swoim boisku 0 : 1 po bramce Oskara Nowaka. Wydawało się, że rywale rozgromią nasz zespół bowiem już w 3 minucie goście wyszli na prowadzenie. Nasz zespół przystąpił do tego meczu w bardzo okrojonym składzie gdyż na zbiórce stawiło się tylko 11 zawodników w tym 2 bramkarzy. Z konieczności jako napastnik musiał zagrać nasz drugi bramkarz Kuba Puton i to on właśnie stał się bohaterem meczu, bowiem jeszcze w pierwszej połowie po jego uderzeniu głową doprowadziliśmy do wyrównania, a po przerwie po kolejnej główce Kuby nasz zespół wyszedł na prowadzenie. Rywale zaskoczeni takim obrotem sprawy starali się doprowadzić do remisu co im się udało w 55 minucie. Do końca meczu nasz zespół starał się kontrolować wynik, ale na minutę przed końcem meczu rywale po uderzeniu z rzutu wolnego zdobyli zwycięską bramkę. Mimo porażki gratulacje dla całego zespołu i trenera Adriana Furmaniak za coraz lepszą grę całego zespołu, gdy mimo braku kilku zawodników z podstawowego składu, oraz braku możliwości dokonania zmian drużyna potrafiła skutecznie podjąć walkę z liderem. Brawo dla wszystkich, którzy mimo panującego upału stawili się na boisku i po raz kolejny zaprezentowali charakter jakim zawsze imponowali zawodnicy naszego klubu.